בלוגים

באולינג

"מבלים אחרת בבאולינג" או איך יצאתי עם דייט

הילה טל שחר
-
29.07.2015

הילה בן עטר שוב יצאה לפעילות של "יאללה מבלים אחרת", והפעם לזרוק כדור על כמה בקבוקים, ויצאה עם דייט ותחושה נפלאה
אני אוהבת באולינג.
באופיי אני תחרותית והישגית ובמשחק הזה משחקים מול הנקודות של עצמינו ומול הנקודות של הקבוצה. יש משהו במשחק הזה שמאחד. ששובר קרח. שמביא משפחות, חברים ואנשים גם מקצוות שונים להתחבר אחד לשני.

הפעם הגעתי במיוחד לבלות אחרת עם סניף השרון.

אני נפעמת בכל פעם מחדש כמה הצוות המלווה את הפעילות נמצא שם בשביל המתמודדים, מכוון, מכיל ומעודד. וגם לוקח חלק פעיל בפעילות.

הרבה זמן שלא שיחקתי את המשחק.

הרעש והמהומה, כמויות האנשים וילדים שנמצאים במקום הלחיצו אותי. חששתי משיפוטיות של אנשים. הרגשתי שמסתכלים עלי ולועגים לי אם אני נכשלת. גם כששיחקתי במסגרת משפחתית חששתי מתגובות שישתקו אותי. כבר הסברתי לכם בעבר על הפחד החברתי שאני מנסה להתמודד אתו שלב אחר שלב. בעבר כל התקהלות כזו הייתה מעוררת בי התקף חרדה. הפסקתי לצאת לבילויים לחלוטין.

כשקיבלתי על עצמי את הכתיבה ל"שכולו טוב" אחד המניעים שלי היו שאני יאלץ לצאת לבילויים ופעילויות שונות ולהתמודד.

אז מצאנו את נקודת הG

נפגשנו בקניון G בכפר סבא. כמו שאמרתי האור בעיניים של המלוות, ההיכרות שנעשתה מול המתמודדים האחרים, הקלו את ההשתלבות שלי בפעילות.

התחלקנו לקבוצות. והמשחק התחיל. מה שהיה מקסים בכל החוויה הזו, שהקרח נשבר והפכנו לקבוצה אחת שמעודדת את המשחקים, התחלנו לשאול שאלות להכרות מעמיקה יותר, ויצרנו ניצנים של חברויות שרק מתמודדים יכולים להבין את המורכבות שלהן.

ההנאה הדביקה את כולנו. אפילו מתמודד שהשקיף מהצד ולא רצה לקחת חלק – הצטרף בסופו של דבר לחוויה הכללית.

הרגשתי שאני אחת ממשהו גדול ממני

חוויה שתורמת לכל אחד מאתנו וגם למדריכות והמלוות. חוויה של לתת ולקבל. חוויה שבה כל אחד מהקבוצה מקבל אותך כמו שאתה. שמעתי תחילה של סיפורים על התמודדויות שונות. פגשתי זו מתמודדים נשוי, שאת האהבה וההערצה שלהם אחת לשני לא מוצאים בכל מקום. היופי שבאיחוד הזה בלט ביותר בארוחת הערב שבילינו ביחד. היה הומור קצת "שחור" אך בריא ומחזק. הייתה בנינו הבנה והרגשה של איחוד כוחות והתמודדות משותפת.

אין ספק שמפעם לפעם אני מעריכה את ההשקעה והמחשבה העומדת מאחורי כל סוג של פעילות. ההשתלבות שלי וההנאה שלי לא מובנים מאליהם. אך כשאת בתוך סביבה שמקבלת אותך איך שאת, הדברים נראים אחרת.

המלצתי לכולנו – אל תתביישו. אל תחששו. לפחות תנסו.

צאו תבלו.

ואני? אומנם סיימתי רק במקום שני בקבוצה, אבל יצאתי עם הזמנה לדייט 🙂

היה מקסים.

מחכה לספר לכם על בילוי הבא.

שלכם הילה

 

Comments are closed.
רוצים להשתחרר מפלונטרים רגשיים?
הילה טל שחר
-
16.08.2015